Webkamery

Pozrite si "ONLINE" zábery z našej obce

 

Turistika

Náučný chodník Monkova dolina-Kopské sedlo

 

Ako nás nájdete

Podrobná mapa obce Ždiar

Úvod
Goralské folklórne slávnosti 2017 Tlačiť Email
Fotogaléria
23. ročník Goralských folklórnych slávností ponúkol milovníkom ľudovej hudby, spevu a tanca za účasti folklórnych skupín z dvoch strán Tatier zážitky spojené tradíciami a zvyklosťami. Účinkujúci FS Krzesany – Ciche - Poľsko, DFS Bitites - Lotyšsko, ĽH Polhorská muzika  - Oravská Polhora, FS Kicora - Lendak, Frankovčan – Malá Franková, Čačina – Spišská Nová Ves a domáci DFS Ždiaranček a FS Goral zo Ždiaru predviedli svoje nadšenie pre zachovanie svojich tradícií.
Nepriaznivé daždivé počasie so silným vetrom prinútilo organizátorov slávností, po konzultácii s manažérom hudobnej skupiny HEX, zrušiť hlavný večerný program, a to koncert skupiny HEX aj zábavnej skupiny BRAVO. Sv. omša pod Ždiarskou Vidlou bola celebrovaná v náhradných priestoroch. Vystúpenie DFS Bitites z Lotyšska a našich ždiarskych talentov, za náhradného ozvučenia, pokračovalo na pódiu.

Poďakovanie patrí všetkým sponzorom, ktorí prispeli na Goralské slávnosti finančnou čiastkou alebo vecnou cenou.
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
 
Aktuálna teplota

Grafy teplôt

Najnovšie správy

Zvoz TKO v mesiaci november: 2.11. 15.11.  29.11.(streda), separovaný zber: 21.11. papier  (plasty) a 28.11.(sklo) - utorok


 

Obec Ždiar Vám ponúka kalendár podujatí pripravovaných pre občanov a návštevníkov našej obce.
 
Interaktívna maľovaná mapa Ždiar
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

 

TOP služby

Konzum ABC
Profi drill
Gorals s.r.o.
Wild Park
Robo Burger

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?


LV SERVIS.SK