Webkamery

Pozrite si "ONLINE" zábery z našej obce

 

Turistika

Náučný chodník Monkova dolina-Kopské sedlo

 

Ako nás nájdete

Podrobná mapa obce Ždiar

Úvod
Chodník korunami stromov Tlačiť Email
Vážení návštevníci Chodníka korunami stromov,
z dôvodu vysokej návštevnosti Chodníka korunami stromov, najmä počas víkendov, prevádzkovateľ Bachledka Ski & Sun odporúča návštevníkom využiť, okrem parkoviska v Bachledovej doline s kapcitou 500 miest, zriadené záchytné parkovisko v smere do Ždiaru 150 m za odbočkou do Bachledovej doliny a parkovisko v areáli SkiCentrum Strednica Ždiar, odkiaľ premáva kyvadlová doprava.
Pri príchode neskôr ako o 11:30 hod. a chuti vybrať sa na Chodník pešo, (v obci Ždiar a v Bachledovej doline už svoje osobné auto nezaparkujete), odporúčame smerovať na Spišskú Starú Ves - rovno na parkovisko pod svahom Malej Frankovej alebo Jezerska, odkiaľ sa dostanete na Chodník peším výstupom za cca 40 minút. Otváracie hodiny sú plánované tak, aby sa každý návštevník dostal bezpečne za vidna k autu. Prosíme o rešpektovanie prevádzkovej doby:
Lanová dráha a Chodník korunami stromov sú v prevádzke denne od 9:00 do 16:00 hod.

Posledný vstup na Chodník je o 15:00 hod.
Posledný vývoz lanovkou hore je o 14:30 hod. z Bchledovej doliny
Posledná jazda lanovkou dole je o 16:00 hod.
Pokladne sa zatvárajú o 14:00 hod.

Prosíme návštevníkov Chodníka korunami stromov o maximálene rešpektovanie príslušníkov Policajného zboru SR, ktorí v čase víkendov, vo zvýšenej miere, sa budú podieľať na plynulom chode cestnej premávky na ceste I/66 v smere z Tatranskej Kotliny na Lysú Poľanu a späť.

Zároveň prosíme návštevníkov o rešpektovanie súkromia obyvateľov obce Ždiar, neblokujte im prístup k rodinným domom.

Za pochopenie ďakujeme

Bachledka Ski & Sun a Obec Ždiar
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
 
Aktuálna teplota

Grafy teplôt

Najnovšie správy

Zvoz TKO v mesiaci november: 2.11. 15.11.  29.11.(streda), separovaný zber: 21.11. papier  (plasty) a 28.11.(sklo) - utorok


 

Obec Ždiar Vám ponúka kalendár podujatí pripravovaných pre občanov a návštevníkov našej obce.
 
Interaktívna maľovaná mapa Ždiar
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

 

TOP služby

Konzum ABC
Wild Park
Stolarstvo Domino
Robo Burger
Gorals s.r.o.

Prihlásenie






Zabudli ste heslo?

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
1 Hosť

LV SERVIS.SK